Poradnia Ginekologiczno - Położnicza

PORADNIA PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ
PORADNIA LARYNGOLOGICZNA
PORADNIA NEUROLOGICZNA
PORADNIA GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZA
PORADNIA OKULISTYCZNA
PORADNIA UROLOGICZNA
PORADNIA KARDIOLOGICZNA
GABINET PIELĘGNIARKI ŚRODOWISKOWO-RODZINNEJ
GABINET POŁOŻNEJ ŚRODOWISKOWO-RODZINNEJ
PRACOWNIA BADAŃ PSYCHOLOGICZNYCH
PRACOWNIA RTG
PRACOWNIA USG
PUNKT POBORU KRWI
POZ – NOCNA I ŚWIĄTECZNA OPIEKA ZDROWOTNA
E-REJESTRACJA

Poradnia Ginekologiczno – Położnicza – Chorzów

PORADY FINANSOWANE PRZEZ NFZ I ODPŁATNIE

Godziny pracy: od poniedziałku do czwartku.
Jak ustalić termin?  W gabinecie ginekologiczno-położniczym – osobiście, za pośrednictwem osób trzecich lub telefonicznie (tel. 32 736 20 58 lub 32 736 20 59 wew. 209).

PERSONEL:

 1. lek. med. Henryk Foks – specjalista położnictwa i ginekologii
 2. lek. med. Krzysztof Kuberski – specjalista położnictwa i ginekologii
 3. Jolanta Poliszuk – położna
 4. Joanna Jańczuk – położna

ZAKRES ŚWIADCZEŃ:

 • opieka ginekologiczna i położnicza
 • USG dopochwowe
 • prowadzenie ciąży z diagnostyką laboratoryjną i USG
 • profilaktyczne badanie cytologiczne
 • badanie w ramach Programu Profilaktyki Raka Szyjki Macicy – etap podstawowy

Cena wizyt prywatnych – Ginekolog Chorzów – zakładka CENNIKI
Jak przygotować się do wizyty u ginekologa? » zobacz

Dobry Ginekolog Chorzów

Nasi specjaliści i specjalistki przyjmują pacjentki w ramach regularnych oraz doraźnych wizyt. Serdecznie zapraszamy osoby, które były już w naszej poradni ginekologicznej, jak i Panie, poszukujące nowego lekarza. Pacjentki, które nas odwiedziły, chętnie decydują się zostać z nami na dłużej i odbywać regularne wizyty profilaktyczne lub realizować leczenie w naszej poradni.

Wizyta u ginekologa – co warto wiedzieć przed wizytą?

Chociaż wizyta u ginekologa jest czymś całkowicie normalnym i należy dbać o regularne spotkania ze specjalistą, czasem pierwsze spotkanie z ginekologiem może być dość stresującym doświadczeniem. Zależy nam na tym, żeby nasze pacjentki czuły się pewnie, nawet jeśli nigdy wcześniej nie były u ginekologa i nie wiedzą, czego mogą się spodziewać. Z myślą o nich skonstruowaliśmy kilka rad, dostępnych na naszej stronie. Znaleźć tam można informacje m.in. o tym, jak przygotować się przed pierwszą wizytą, jakie objawy powinny zaniepokoić pacjentkę i skłonić ją do niezwłocznej konsultacji z lekarką, oraz czy przed spotkaniem należy odstawić konkretne leki. Zachęcamy do zapoznania się z tymi wskazówkami, a w razie jakichkolwiek wątpliwości, do skontaktowania się z nami.

Dobry ginekolog – Chorzów

Wierzymy, że dobry ginekolog z Chorzowa powinien:

 • być doskonałym, kompetentnym specjalistą

Doświadczenie, lata praktyki, szkolenia – to wszystko sprawia, że ginekolog z Chorzowa może celnie postawić diagnozę lub wystarczająco wcześnie rozpoznać inny niepokojący stan. Nasi specjaliści są w stanie w kompetentny sposób otoczyć pacjentki opieką lekarską.

 • wyróżniać się empatią

Ogromny zasób wiedzy nie wystarczy, żeby być dobrym lekarzem. Ginekolog powinien wykazywać się również empatią. W naszej poradni pacjentki mogą czuć się bezpiecznie i wiedzieć, że specjalista wysłucha ich wątpliwości, odpowie na ich pytania i zaproponuje celne rozwiązania.

Kto wybiera naszą poradnię ginekologiczną?

Nasze pacjentki to panie w różnym wieku. To, co je łączy, to priorytetowe traktowanie profesjonalnej opieki ginekologicznej. Dzięki temu, że wybrały naszą poradnię w Chorzowie, mogą czuć się bezpiecznie i mieć pewność, że nad ich zdrowiem czuwają doświadczeni specjaliści. Dysponujemy wyposażeniem, pozwalającym nam przeprowadzić najważniejsze badania. W efekcie kompleksowo troszczymy się o profilaktykę naszych pacjentek.

Dlaczego należy zadbać o regularne wizyty u ginekologa?

Część pacjentek zgłasza się do naszej poradni w Chorzowie, dopiero gdy zaczyna się dziać coś niepokojącego. Skonsultowanie się z lekarzem w takiej sytuacji to oczywiście dobry pomysł, bo możliwe jest wdrożenie właściwego leczenia. Nie należy jednak zapominać o wadze profilaktyki. Dzięki profilaktycznemu badaniu cytologicznemu oraz badaniu w ramach Programu Profilaktyki Raka Szyjki Macicy, nasze pacjentki mogą w realny sposób zadbać o swoją przyszłość. Gorąco zachęcamy do umówienia się na wizyty profilaktyczne.

Prowadzenie ciąży – opieka ginekologiczno-położnicza w Chorzowie

Nasi specjaliści specjalizują się nie tylko w ginekologii, ale też i w położnictwie. Z ich wsparciem pacjentki mogą zadbać o zdrowie swoje i płodu. W okresie ciąży, oprócz regularnych wizyt i badań ważny jest komfort psychiczny, powiązany z dostępnością profesjonalnego doradztwa. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości, które mogą pojawić się w tym ważnym czasie. W gabinecie pacjentki zawsze spotkają się ze zrozumieniem, empatią i szczerą troską. Przez cały okres naszej działalności to Państwa zdrowie niezmiennie było dla nas priorytetem. Zapraszamy do wizyt w poradni położniczo-ginekologicznej w Przychodni przy Azotach, a dotychczasowym pacjentkom dziękujemy za zaufanie.

Ginekologia NFZ w Chorzowie – działamy kompleksowo

Staramy się zapewnić Państwu kompleksową pomoc. To dlatego w naszej poradni, oprócz standardowych konsultacji lekarskich, można wykonać także różne badania, takie jak wyżej wspomniana cytologia i USG dopochwowe. W efekcie nasze pacjentki mogą w jednym miejscu zatroszczyć się o podstawowe sprawy ginekologiczne, bez konieczności poszukiwania innych placówek, marnowania czasu na dojazdy itp.

Na co mogą liczyć pacjentki poradni w Chorzowie – ginekolog i jego oferta

Jeśli szukają Państwo takiego specjalisty jak dobry ginekolog w Chorzowie, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej poradni. Z pomocy, którą oferujemy, skorzystało już wiele pacjentek, w różnym wieku, także te w ciąży. Zapewniamy profesjonalną opiekę ginekologiczną i położniczą.

Dobry ginekolog w Chorzowie – czym się wyróżniamy?

Pacjentki, które decydują się na odwiedzenie naszej przychodni, oczekują profesjonalnego wsparcia i fachowej pomocy. To mogą zapewnić jedynie specjaliści z:
1. odpowiednim wykształceniem;
2. nieustannie aktualizujący swoją wiedzę;
3. umiejący właściwie podejść do leczonych osób.
Praktycznie każdy rzetelny ginekolog z Chorzowa spełnia te dwa pierwsze kryteria. To ostatnie jest zdecydowanie mniej oczywiste. A to przecież otwartość, życzliwość i wysoka kultura osobista decydują o tym, jak pacjentka czuje się w gabinecie.

W naszej poradni znajdą Państwo ekspertów, którzy oprócz szerokiej wiedzy mogą pochwalić się także wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi. Dzięki nim są w stanie zatroszczyć się o samopoczucie pacjentek. Empatyczne podejście, w połączeniu ze świetnym merytorycznym przygotowaniem lekarza lub lekarki to jeszcze jedna korzyść dla osoby odwiedzającej gabinet – u nas mogą Państwo liczyć na przystępne wyłożenie problemu i cierpliwe odpowiadanie na pytania.

Jak wygląda wizyta w naszej poradni?

Proponujemy Państwo pomoc w postaci:
1. wizyt u ginekologa na NFZ
2. wizyt prywatnych
Niezależnie od tego, którą z opcji wybierze pacjentka, chętnie przybliżymy Państwu informacje o naszej poradni, poradzimy, w jaki sposób przygotować się do wizyty oraz odpowiemy na inne pytania, które mogą pojawić się przed spotkaniem z lekarzem bądź lekarką. Chcemy, by każda osoba korzystająca z naszej pomocy, miała komplet najważniejszych informacji i w efekcie, by czuła się z nami bezpiecznie. Serdecznie zapraszamy do zaufania rzetelnym specjalistom i do wyboru naszej przychodni.

Nasza poradnia ginekologiczno-położnicza świadczy usługi na najwyższym poziomie, dzięki czemu każda pacjentka jest zadowolona. Ginekolog w Chorzowie to specjalista z doświadczeniem i wiedzą, co daje pewność niezawodnego działania. Jeśli poszukujesz dobrego ginekologa, postaw na naszą poradnię. Świadczymy szeroki zakres usług, które oparte są na profesjonalizmie i otwartości.

Ginekolog – Chorzów

Dobry ginekolog Chorzów zajmuje się zdrowiem kobiet w każdym wieku. Mogą się do nas zgłosić zarówno panie starsze, jak i nastolatki. Ginekolog w Chorzowie korzysta ze sprawdzonych i nowoczesnych urządzeń oraz narzędzi, tak aby każde badanie było:

 • dokładne,
 • niezawodne,
 • sprawne,
 • komfortowe dla pacjentki.

Dobry ginekolog w Chorzowie

Dobry ginekolog w Chorzowie ma za zadanie badać i diagnozować choroby żeńskich narządów płciowych. W razie konieczności, zlecane są dalsze badania i wdrażane jest leczenie. Nie należy obawiać się wizyty w naszej poradni, gdyż do każdej pacjentki podchodzimy przyjaźnie i z należytą starannością.